Ogłoszenia duszpasterskie -24 stycznia 2016 r.

               

III NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. Przed nami ostatni tydzień stycznia.
  1. W dni powszednie od poniedziałku do soboty Msze św. o godz. 7,00; 8,00 i 16,00 odprawiamy w dolnej części domu parafialnego, w kapliczce - z wyjątkiem środy, o godz. 8,00 (Msza św. w raz z Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy) oraz w sobotę o godz. 18,30 - w kościele.
  1. W tym tygodniu, w kalendarzu liturgicznym czcimy:
  • w poniedziałek - święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła;
  • we wtorek - św. Tymoteusz i Tytusa;
  • w środę - bł. Jerzego Matulewicza;
  • w czwartek - św. Tomasz z Akwinu.
  1. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy, którą odprawiamy tylko po Mszy św. porannej, o godz. 8,00 w kościele.
  1. Wizyta Duszpasterska
    - niedziela - ul. Gniewska 21 E, F, G, H i ul. Wejherowska 50

            - poniedziałek - ul. Rozewska 10 i ul. Starogardzka 8

            - wtorek          - ul. Starogardzka 12, ul. Wawrzyniaka i Wieżyck

            - środa           - ul. Starogardzka 10 i ul. Rozewska 16

            - czwartek      - ul. Rozewska 22 kl. A i ul. Rozewska 30

            - piątek          - ul. Rozewska 22 kl. B i ul. Rozewska 34

            - sobota         - ul. Chylońska 111 i 113 oraz ul. Wejherowska 51 i 53

            - niedziela      - ul. Chylońska 91, 91 A, 93, 96 i 100

                                  - ul. Chylońska 115 i 117

            Parafian, u których nie było kolędy w wyznaczonym dniu wizyty duszpasterskiej a

            chcieliby mieć pobłogosławione mieszkania - prosimy o zgłoszenie się do Biura

            Parafialnego, by ustalić inny termin.

  1. ZMARLI: śp. Janina Warżajtys, lat 71, z ul. Helskiej 11.

 

Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.”

 

                        PLAN KOLĘD W ROKU 2015 / 2016                
DATA                
28.12.    Pon     Chylońska 133 a, b    Chylońska 133 c;  Krzywa    Chylońska 133 d, e
29.12.    Wt    Chylońska 135 a, b    Chylońska 135 c, d    Chylońska 135 e;  Pustki
30.12.    Śr     Chylońska 137 a, b    Chylońska 137 c    Chylońska 137 d, e
2.01.    Sob    Pl. Dworcowy; Chylońska 124    Chylońska 126 – 142     Chylońska 149 – 171; Ustronie
3.01.    Nd    Kartuska 1 – 28    Kartuska 1 – 28     Gospodarska
4.01.    Pon    Helska 11    Helska 11; Helska 10; 12    Kartuska 42;  46 a, b
5.01.    Wt    Helska 9    Helska 9    Kartuska 44;  46 c, d
6.01.    Śr     Pucka    Żukowska    
7.01.    Czw    Kartuska 39    Kartuska 39    Kartuska  46A a, b
8.01.    Pt     Kartuska 30;  32;  36    Kartuska 34;  38;  40    Kartuska 46A c, d
9.01.    Sob    Raduńska     Krokowska     Rozewska (domki)
10.01.    Nd    Pontonowa, Łebska    Wioślarska     Masztowa
11.01.    Pon    Morska 299;  297    Morska 299    Świecka 2 a, b
12.01.    Wt    Morska 301    Morska 301    Świecka 2 c, d
13.01.    Śr     Morska 303     Morska 303    Świecka 4 a, b; Świecka domki
14.01.    Czw    Morska 305    Morska 305    Świecka 4 c, d
15.01.    Pt     Morska 212 a, b, e    Morska 212 c, d, e    Morska 210 a, b, c
16.01.    Sob    Morska 210 d; Kartuska 24 a    Kartuska 24 b, c    Kartuska 24 d, e
17.01.    Nd    Gniewska 16 a, b    Gniewska 18 a, b;  20 a    Gniewska 20 b; 22 a, b
18.01.    Pon    Gniewska 26 a, b, c    Gniewska 26 d; 28 a, b    Gniewska 28 c, d
19.01.    Wt    Gniewska 30 a, b    Gniewska 30 c, d;  32 a    Gniewska 32 b, c, d
20.01.    Śr     Gniewska 15    Gniewska 15    Gniewska 24
21.01.    Czw    Gniewska 17 a, b, e    Gniewska 17 c, f, g    Gniewska 17 d, h
22.01.    Pt     Gniewska 19 a, c    Gniewska 19 b, d, e    Gniewska 19 f, g, h
23.01.    Sob    Wejherowska 49    Gniewska 21 a, c    Gniewska 21 b, d
24.01.    Nd    Wejherowska 50     Gniewska 21 e, h    Gniewska 21 f, g
25.01.    Pon    Rozewska 10    Rozewska 10    Starogardzka 8
26.01.    Wt    Wawrzyniaka 4 a, b    Wawrzyniaka 4c;  Wieżycka     Starogardzka 12
27.01.    Śr     Rozewska 16    Rozewska 16     Starogardzka 10
28.01.    Czw    Rozewska 30    Rozewska 30    Rozewska 22 a
29.01.    Pt     Rozewska 34    Rozewska 34    Rozewska 22 b
30.01.    Sob    Chylońska 111    Chylońska 113    Wejherowska 51;  53
31.01.    Nd    Chylońska 91 – 101     Chylońska 115    Chylońska 117
1.02.    Pon    Chylońska 95 – 109     Chylońska 95 – 109     Chylońska 95 – 109
2.02.    Wt    Nowodworskiego     Nowodworskiego     Nowodworskiego
3.02.    Śr     Dachnowskiego     Ananasowa, Śliwkowa    Morelowa, Gruszkowa
4.02.    Czw    Orzechowa     Palmowa, Agrestowa, Bananowa, Cytrynowa, Pomarańczowa, Porzeczkowa    Wiśniowa, Jabłkowa, Brzoskwiniowa
5.02.    Pt     Północna        
6.02.    Sob    Osowska    Kolęda dodatkowa